معرفی توستر نان 2569 فیلیپس


توستر نان فیلیپس مدل HD-2569 Philips
طعم نان برشته را با تستر نان (توستر نان) فیلیپس تجربه کنید . این دستگاه توستر دارای شکاف بزرگ قرار گیری نان می باشد . دیگر برای تهیه نان تست شده نیاز به داشتن نان مخصوص نیست .شما میتوانید هر نانی را مثل نان بربری یا سنگک به اندازه ای که در دستگاه قرار بگیرد ، بریده و بوسیله این دستگاه برشته و استفاده کنید. ضمنا انواع نان های ورقه ای مخصوص توست کردن نیز قابل استفاده می باشد .
توان دستگاه 1150 وات بوده که بوسیله انتخابگر کنار دستگاه قابلیت تنظیم را دارد . ضمنا حالت دیفراست برای گرم کردن نان منجمد در فریزر قابل استفاده است . در کناره دستگاه یک بخش کشویی وجود دارد که خرده نان و مواد ریخته شده از نان را جمع آوری کرده و با بیرون کشیدن کشو مربوطه قابل تخلیه و تمیز نمودن می باشد .
المنت های توستر بطور یکنواخت در کل سطح دستگاه پراکنده شده تا نان را بطور یکنواخت توست و برشته کند.
از برتری های دیگر طراحی این دستگاه ،سیم جمع کن در زیر توستر می باشد . محل خاصی برای جمع شدن و نگهداری سیم در کف دستگاه تعبیه شده است .

دیگر تصاویر کالا

توستر نان 2569 فیلیپس
توستر نان 2569 فیلیپس
توستر نان 2569 فیلیپس
توستر نان 2569 فیلیپس

+ نوشته شده توسط رامین در دوشنبه سی ام آبان ۱۳۹۰ و ساعت 16:16 |

معرفی توستر نان 2566 فیلیپس


توستر نان فیلیپس مدل HD2566 دارای بدنه از جنس پلاستیک می باشد که در برابر حرارت و گرما بسیار مقاوم است همچنین این دستگاه طوری طراحی شده که دیواره بیرونی دستگاه در حین کار به هیچ عنوان داغ نمی شود و همیشه دارای دیواری سرد می باشد . این دستگاه با قدرت 950 وات قادر به برشته کردن و طلایی کردن یکنواخت انواع نان نازک و ضخیم می باشد.

توسترنان Philips دارای امکان تنظیم 7 سطح توست کردن را دارد و بنابراین هر چقدرکه مایل باشید می توانید نان را برشته کنید. علاوه بر آن در صورت گیر کردن دستگاه به هر دلیلی، تستر بطور خودکار خاموش می شود تا به دستگاه آسیبی نرسد ، همچنین این عملکرد باعث افزایش طول عمر دستگاه می گردد. توستر مدل HD-2566 دارای محفظه سیم میباشد که دقیقا در زیر دستگاه تعبیه شده است و به آسانی جمع و باز میشود.

نان برشته کن فیلیپس HD-2566 دارای محفظه گرد و خاک جدا شدنی قابل شستشو می باشد و همچنین دارای سینی خرده نان جدا شدنی به قطر 8 میلیمتر است ، که به راحتی شسته می شود و خرده های نان هم در درون دستگاه نمی ماند.

از دیگر مزایای این دستگاه وجود سیستم یخ زدایی می باشد که در یک وعده هم یخ نان را آب کرده و هم بلافاصله برشته و توست می کند. این دستگاه 2 شیار بزرگ جهت توست کردن نان دارد که بطور کامل بالا می آید تا براحتی نان ها برداشته شود حتی با این عملکرد می توان نان های کوچک هم به سهولت برشته و گرم کرد.

دیگر تصاویر کالا

توستر نان 2566 فیلیپس
توستر نان 2566 فیلیپس
توستر نان 2566 فیلیپس

+ نوشته شده توسط رامین در دوشنبه سی ام آبان ۱۳۹۰ و ساعت 16:16 |

معرفی توستر نان 2626 فیلیپس


توستر نان فیلیپس مدل HD2626 Philips
تهیه نان برشته و خوشمزه برای یک صبحانه دلچسب با استفاده از دستگاه توستر 2626 فیلیپس
نان برشته کن HD2626 فیلیپس دارای انتخابگر میزان دما جهت برشته کردن انواع نان توست می باشد . این دستگاه دارای سه برنامه انتخابی جهت توست کردن ، یخ زدایی و گرم کردن مجدد می باشد. ضمنا دو میله بصورت پایه در بخش بالایی دستگاه قرار می گیرد. این پایه ها چندین کاربرد دارد از جمله اینکه شما می توانید انواع نان ، کیک و حتی ساندویچ را بر روی آن قرار داده و گرم کنید.
در قسمت پایین دستگاه ، سینی فلزی جهت جمع آوری ریزه های نان تعبیه شده . سینی به راحتی از دستگاه خارج شده و امکان تمیز کاری آسان آنرا فراهم می کند.
شکل دستگاه با توجه به ترکیب رنگ مشکی و استیل بسیار زیبا می باشد.

دیگر تصاویر کالا

توستر نان 2626 فیلیپس
توستر نان 2626 فیلیپس
توستر نان 2626 فیلیپس

+ نوشته شده توسط رامین در دوشنبه سی ام آبان ۱۳۹۰ و ساعت 16:11 |

معرفی توستر نان 2630 فیلیپس


توستر فیلیپس مدل HD2630 علاوه بر شکاف های بزرگ برای ورود نان هایی با ضخامت های گوناگون ، امکان انتخاب درجه برشته شدن نان را نیز فراهم می کند .
می توان توسط دکمه چرخشی که بر روی بدنه دستگاه قرار دارد میزان برشته شدن را ازشماره 1 ( برشته شدن کم ) تا شماره 7 ( برشته شدن زیاد ) بنابر سلیقه انتخاب نمود . این مدل توستر علاوه بر تست کردن نان ، سه دکمه برای گرم کردن ، آب کردن یخ و داغ کردن مجدد نان را نیز دارد ، بنابراین شما می توانید علاوه بر توست کردن نان ، نان های یخ زده را نیز با این تستر ، یخ زدایی ، گرم و درنهایت برشته کنید و برای یک صبحانه دلچسب ، مناسب ترین نان را میل کنید . علاوه بر این شما می توانید نان های رول و صبحانه را با این تستر گرم نمایید . برای این کار باید اهرم طبقه گرم کن را به پایین فشار داده تا طبقه گرم کردن باز شود سپس نان ها را بر روی طبقه گرم کن قرار داده و آنها را گرم کرد .
در پایین دستگاه سینی تعبیه شده تا به راحتی بتوانید خرده های اضافه نان را خارج و تمیز کنید .
برای امنیت بیشتر دیواره دستگاه در حین استفاده خنک می ماند همچنین دکمه ای به نام Stop کنار شکاف های نان برای توقف تست کردن و سوختن نان وجود دارد .

دیگر تصاویر کالا

توستر نان 2630 فیلیپس
توستر نان 2630 فیلیپس
توستر نان 2630 فیلیپس

+ نوشته شده توسط رامین در دوشنبه سی ام آبان ۱۳۹۰ و ساعت 16:11 |

معرفی نان تستر برقی 2628 فیلیپس


توستر فیلیپس Philips مدل HD2628 برای ذائقه های مختلف طراحی شده است. با داشتن چنین دستگاهی در عرض چند دقیقه نانهای برشته و طلایی رنگی خواهید داشت و از یک صبحانه یا عصرانه خوشمزه لذت کافی خواهید برد. این دستگاه دارای بدنه استیل می باشد که با سیستم عایقی که این دستگاه دارد همیشه دارای بدنه سرد و خنکی می باشد و درصورت تماس دست مشکلی بوجود نخواهد آورد.

توستر مدل HD2628 فیلیپس دارای 7 درجه قابل تنظیم جهت برشته کردن نان می باشد که در کنار دستگاه تعبیه شده است و با توجه به سلیقه و نوع نان می توان به راحتی آن را تنظیم و استفاده کرد . این دستگاه قابلیت گرم کردن مجدد نان بدون اینکه بیش از حد برشته کند و همچنین قابلیت یخ زدایی کردن نان را دارد که این عملکرد باعث صرفه جویی در وقت و سریعتر انجام شدن کار می گردد.
در زمان هایی که فرصت برای توست کردن نباشد و یا اینکه متوجه کافی بودن میزان برشته شدن نان شوید ، می توان درهر زمان و مرحله ای تنها با فشردن دکمه Stop از ادامه کار دستگاه جهت برشته شدن نان جلوگیری کرد و نان را برداشت که بهتر است بدون عجله و سر فرصت اجازه دهید تا دستگاه کاملا مرحله کار خود را به پایان برساند تا نان برشته و خوشمزه به عمل آید. در موقعی که به هر دلیلی نان به دیواره دستگاه بچسبد این دستگاه بطور خودکار خاموش می گردد. جهت تمیزی و نظافت آسانتر و بهتر، دستگاه دارای سینی خرده نان می باشد که در کف دستگاه قرار دارد و به راحتی قابل جدا شدن و شستشو می باشد.

دیگر تصاویر کالا

نان تستر برقی 2628 فیلیپس
نان تستر برقی 2628 فیلیپس
نان تستر برقی 2628 فیلیپس

+ نوشته شده توسط رامین در دوشنبه سی ام آبان ۱۳۹۰ و ساعت 16:9 |

معرفی توستر نان 2686 فیلیپس


توستر فیلیپس مدل Philips HD2686
توستر فیلیپس دارای طراحی زیبا با بدنه ای استیل مناسب برای آشپزخانه شما می باشد . با استفاده از این توستر می توانید حداکثر 2 عدد نان را همزمان به میزان دلخواه تست کرده و میل نمایید . این مدل دارای سه دکمه می باشد :
1 ) دکمه گرم کردن
2 ) دکمه آب کردن یخ
3 ) دکمه داغ کردن مجدد
شما می توانید علاوه بر توست کردن نان ، نان های یخ زده را نیز با این تستر ، یخ زدایی ، گرم و درنهایت برشته کنید .
دکمه های + و - برای انتخاب حالت برشته شدن به کار می رود که می توانید با استفاده از این دکمه ها اعداد از 1 تا 8 را برای برشته شدن نان اتخاب کنید .
این مدل دارای دکمه ای برای گرم کردن مجدد نان تست شده می باشد با این عملکرد می توانید نان تست شده را بدون برشته کردن بیشتر ، دوباره گرم کنید .
همچنین می توانید با استفاده از میله فلزی نگهدارنده نان ، که با استفاده از اهرمی در بالای تسترباز می شود به گرم کردن نانهای حجیمی از قبیل پیراشکی ، نان رول و نان صبحانه بپردازید .
شما می توانید بعد از هر بار استفاده سینی خرده نان که به صورت کشویی زیر تستر قرار دارد ، را بیرون آورده و خرده نان ها تخلیه نمایید . این مدل دارای دکمه ای برای متوقف کردن عملکرد تست کردن نیز می باشد .
در زیر دستگاه توستر پایه هایی برای جمع کردن قسمت های اضافی سیم برق می باشد که می توانید اندازه سیم را به اندازه دلخواه در آورید .

دیگر تصاویر کالا

توستر نان 2686 فیلیپس
توستر نان 2686 فیلیپس
توستر نان 2686 فیلیپس

+ نوشته شده توسط رامین در دوشنبه سی ام آبان ۱۳۹۰ و ساعت 16:9 |

معرفی توستر نان 110 فلر


توستر Feller مدل TO-110 SD با توان 800 وات قادر به برشته کردن انواع نان می باشد. همچنین این دستگاه دارای عملکرد یخ زدایی و عملکرد گرم کردن نان بوده که به راحتی میتوان نان را از فریزر بیرون آورد و بلافاصله آن را درون دستگاه گذاشت که این عملکرد باعث صرفه جویی در وقت می شود.
این دستگاه دارای 2 دهانه بزرگ جهت برشته و تست کردن نان می باشد. اهرم زیری دستگاه پس از اتمام کار بالا آمده و نان برشته شده را از دستگاه خارج می کند.
توستر TO-110-SD دارای صفحه کنترل دیجیتالی می باشد که به آسانی میتوان از این دستگاه استفاده کرد.
وجود سینی جمع کننده خرده نان کمک می کند که قطعات نان جدا شده در کف دستگاه جمع شود و بتوان آنرا به یکباره تمیز کرد. این مدل دارای نمایشگر دیجیتالی زیبا با پس زمینه آبی و کلید های تنظیم میزان برشته شدن ، کلید گرم کردن مجدد نان و کلید یخ زدایی است.
یکی از ویژگی های این مدل قابلیت برشته کردن یک طرف نان می باشد.

دیگر تصاویر کالا

توستر نان 110 فلر
توستر نان 110 فلر
توستر نان 110 فلر

+ نوشته شده توسط رامین در دوشنبه سی ام آبان ۱۳۹۰ و ساعت 16:7 |

معرفی توستر نان 120 فلر


نان برشته کن ( توستر نان ) مدل TO120S فلر Feller
دستگاه برشته کن نان مدل 120 فلر دارای بدنه استیل ، دستگیره طرح چوب و توان 800 وات دارای دو محل قرارگیری نان می باشد . این دستگاه دارای عملکرد های متنوع شامل گرم کردن ، یخ زدایی ، گرم کردن مجدد و امکان تنظیم میزان برشته شدن نان است .
یک پایه بر روی بخش اصلی دستگاه قرار می گیرد که می توان از آن برای نگهداری نان روی دستگاه و گرم ماندن استفاده کرد . ضمنا سینی فلزی جدا شونده ای در کف دستگاه توستر قرار دارد که خرده های نان را جمع کردن و پس از خارج شدن بصورت کشویی امکان تمیز نمودن سریع دستگاه را فراهم می کند .

دیگر تصاویر کالا

توستر نان 120 فلر
توستر نان 120 فلر
توستر نان 120 فلر

+ نوشته شده توسط رامین در دوشنبه سی ام آبان ۱۳۹۰ و ساعت 16:6 |


Powered By
BLOGFA.COM